Про нас

Санаторій «Нафтохімік України»

 

    Санаторій «Нафтохімік України» розташований в заповідній зоні Бердянської коси на березі відкритого Азовського моря, де створені всі умови для відпочинку і оздоровлення. Поєднання легкого морського бризу з ароматом степів, природна сульфідно-мулова грязь, повітря, насичене іонами йоду, брому, тепле море, піщані пляжі сприяють профілактиці захворювань опорно-рухового апарату, сечостатевої системи у чоловіків і жінок, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної і дихальної систем.     

Територія санаторію – це зелений куточок природи на узбережжі Азовського моря, площа якого більше 3 гектар. Корпуси санаторію оточує красивий парк з листяних і хвойних дерев. Велика паркова зона, чистий піщаний пляж, дитячий майданчик створюють чудові умови для повноцінного відпочинку дорослих і дітей. Його навколишні краєвиди дарують гостям можливість відпочивати в царстві гармонії і натхнення.

    Зупинившись в номері санаторію на березі моря, Ви зможете засипати, відчуваючи морський бриз, прокидатися з першими променями сонця і насолоджуватися неспішними прогулянками узбережжям. Атмосфера гармонії і спокою, красиві заходи і безкраї морські простори створять прекрасні умови для відновлення сил і здоров’я кожного нашого гостя. Високий рівень сервісу, гостинність і доброзичливість персоналу санаторію допоможе Вам насолодився відпочинком і отримати незабутні враження від часу, провідати в мальовничому куточку природи. Своїм гостям ми пропонуємо широкий спектр послуг та сучасну інфраструктуру, яка дозволяє відчути всі принади відпочинку, а також отримати незабутні враження від проведення часу на узбережжі Азовського моря. Санаторій «Нафтохімік України» подарує Вам відпочинок, який Ви не зможете порівняти ні з яким Вашим досвідом з минулого, і який Ви запам’ятаєте назавжди!

Гості санаторію «Нафтохімік України» кажуть:

«Побувавши тут один раз, хочеться повернутися знову»

Тому давайте не будемо прощатися.

До наступної зустрічі…