КОМФОРТ ТА ЗАТИШОК

Великий вибір номерів нашого санаторію задовольнить різноманітні смаки. З вікон Вашому погляду відкриються безкраї морські простори з одного боку і тиху затоку з іншого боку. Крім мальовничого пейзажу за вікном Ви можете зробити вибір між поселенням в багатоповерховий корпус або в один з номерів двоповерхових котеджів. До послуг гостей санаторію номера стандарт одномісний, стандарт одномісний покращений, стандарт, стандарт покращений, сімейний, сімейний поліпшений.

Стандарт одномісний

Slider imageSlider imageSlider imageSlider imageSlider image

Комфортний одномісний номер з видом на Азовське узбережжя. До Ваших послуг: телевізор, міні-холодильник, кондиціонер, фен, комплект для приготування чаю, предмети гігієни, комплект рушників – все це дозволить Вам не думати про дрібниці, а повністю віддатися відпочинку і оздоровленню.

 

Стандарт

Slider imageSlider imageSlider imageSlider image
 

Комфортний двомісний номер з видом на Азовське узбережжя, декорований в теплих тонах, сприяє відпочинку і тривалого проживання. До Ваших послуг: телевізор, міні-холодильник, кондиціонер, фен, комплект для приготування чаю, предмети гігієни, комплект рушників – все це дозволить Вам не думати про дрібниці, а повністю віддатися відпочинку і оздоровлення.

 

Сімейний

Slider imageSlider imageSlider imageSlider image

Чотиримісний номер, оформлений в класичному сучасному стилі. Всі номери оснащені комфортними двоспальними ліжками, приліжковими тумбами, шафою-купе, рідкокристалічним телевізором, кондиціонером, санвузлом з душовою кабіною. Також в кожному номері є комплект для приготування чаю і фен.

Всі номери мають сучасний дизайн, який створює атмосферу комфорту і затишку, оснащені системою клімат контролю, новими меблями, холодильником, окремим санвузлом, супутниковим телебаченням. У багатьох кімнатах є окрема лоджія з видом на мальовничі околиці санаторію. У наших номерах Ви зможете відчути всю красу відпочинку на узбережжі, при цьому Ваше проживання буде максимально комфортним і приємним.

 

 

Забронювати